Öğrenci Danışmanları

  • ANA SAYFA
  • ÖĞRENCİ
  • ÖĞRENCİ DANIŞMANLARI

AKADEMİK DANIŞMANIN  GÖREVLERİ:

  1.  Öğrenciye öğrenimi boyunca eğitim–öğretimlerini ilgili mevzuat çerçevesinde planlayabilmesi konusunda yardımcı olmak.
  2.  Kayıtların yapılması veya yenilenmesi sırasında öğrencinin alması gereken zorunlu ve seçmeli derslerin belirlenmesini, derslere öğretim programları nedeniyle uygulanacak intibaklar konusunda öğrencinin yönlendirilmesini ve öğrencinin mezuniyeti için gerekli dersleri eksiksiz almasını sağlamak.
  3. Öğrencinin alacağı dersleri akademik başarı durumuna göre değerlendirdikten sonra yarıyıl/yıl kayıt onayını vermek.
  4. Üniversite yaşamına uyum, mesleki gelişim ve kariyer konularında öğrenciyi bilgilendirmek ve yönlendirmek.

     5. Karşılaştığı sorunların çözüm sürecinde öğrenciye destek olmak. 


BÖLÜMLER

PROGRAMLAR

DANIŞMANLAR

STAJ KOMİSYONU

BÖLÜM BAŞKANI

 

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

MUHASEBE – 2 ve

Artık yıllar

Öğr.Gör. Emine ATEŞ

Öğr. Gör. İsmet PEKDEMİR (Başkan)

Öğr. Gör. Deren KURNAZ(Üye)
Öğr. Gör. Ali ÇİÇEK (1830)

Öğr.Gör.İsmet PEKDEMİR(216)

Koordinatör : Öğr.Gör.Deren KURNAZ

Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

BANKACILIK-1

Öğr.Gör.Ali ÇİÇEK(1830)

Öğr. Gör.Ali ÇİÇEK (Başkan) (1830)

Öğr. Gör. Rahmi ŞEYHOĞLU (Üye) (517)

Öğr.Gör. Melih TAŞTAN(Üye)

Yrd.Doç.Dr.M.Sait IŞILDAK(201)

BANKACILIK-2 ve

Artık yıllar

BANKACILIK-2(İ.Ö) ve

Artık yıllar

MALİYE-1

Öğr.Gör. Esra UYGUN

Öğr. Gör.Ali ÇİÇEK (Başkan) (1830)

Öğr.Gör. Emine ATEŞ(Üye) (2402)

Öğr.Gör. Esra UYGUN(Üye) (2401)

MALİYE-2

Öğr.Gör. Emine ATEŞ

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

İŞLETME – 2 ve

Artık yıllar

Öğr.Gör. Esra UYGUN

Öğr. Gör. Deren KURNAZ (Başkan) (718)

Öğr. Gör. Rahmi ŞEYHOĞLU (Üye) (517)

Öğr. Gör. Hatice BAŞDEMİR(Üye)

Öğr. Gör Deren KURNAZ (718)

 

LOJİSTİK-1

Öğr. Gör. Melih TAŞTAN(2062)

Öğr. Gör. Melih TAŞTAN(Başkan) (2062

Öğr. Gör. Emine ATEŞ (Üye) (1890)

Öğr. Gör. Hatice BAŞDEMİR (Üye)

LOJİSTİK-2 ve

Artık yıllar

YEREL YÖNETİMLER-1

Öğr.Gör. Hatice BAŞDEMİR

Öğr. Gör. Rahmi ŞEYHOĞLU (Başkan) (517)

Öğr. Gör. Hatice BAŞDEMİR (Üye)

 Öğr. Gör. Esra UYGUN(Üye)

YEREL YÖNETİMLER-2 ve Artık yıllar

Öğr. Gör. Rahmi ŞEYHOĞLU (517)



BÖLÜMLER

BÖLÜM BAŞKANI

PROGRAMLAR

DANIŞMANLAR

SİCİL NO

STAJ KOMİSYONLARI

 

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

Öğr.Gör.İsmail KÜÇÜKALİ

Bilgisayar Programcılığı –I

Öğr.Gör.F. Zerrin KÜÇÜKALİ

779

Öğr.Gör.İsmail KÜÇÜKALİ(Başkan)

Öğr.Gör.F.Zerrin KÜÇÜKALİ(Üye)

Öğr.Gör.İmdat KÖKSAL(Üye)

Koordinatör : Öğr.Gör.İsmail KÜÇÜKALİ

Bilgisayar Programcılığı –II

Öğr.Gör.İmdat KÖKSAL

1374

Bilgisayar Programcılığı

Artık Yıllar (N.Ö.

Öğr.Gör.İmdat KÖKSAL

1374

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü

Öğr.Gör. Mehmet ZORKOÇ

Otomotiv Teknolojisi-II ve Artık Yıllar(N.Ö)

Öğr.Gör.Hüseyin AKTAŞ

1362

Öğr.Gör.Mehmet ZORKOÇ (Başkan)

Öğr.Gör.Hüseyin AKTAŞ(Üye)

Öğr.Gör.Oğuz MISIR(Üye)

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

Öğr.Gör. Oğuz MISIR

Mekatronik Programı (Artık Yıllar)

Öğr.Gör.Oğuz MISIR

1298

Öğr.Gör. Oğuz MISIR (Başkan)

Öğr.Gör.Yavuz Selim ARI(Üye)

Öğr.Gör.Mehmet ZORKOÇ(Üye)

Gıda İşleme Bölümü

Öğr.Gör.Yasemen ÖZTÜRKEN

Gıda Teknolojisi-I

Öğr.Gör.Şeyda KARAGÖZ

1962

Öğr.Gör.Yasemen ÖZTÜRKEN(Başkan)

Öğr.Gör.Esma Nur GEÇER(Üye)

Öğr.Gör.Şeyda KARAGÖZ(Üye)

Gıda Teknolojisi –II ve (Artık Yıllar-N.Ö)

Öğr.Gör.Esma Nur GEÇER

1820

Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü

Öğr.Gör. Uğur DEMİRBAĞ

Mimari Restorasyon-I

Öğr.Gör. Serpil SEYFİ

2506

Öğr.Gör. Uğur DEMİRBAĞ(Başkan)

Öğr.Gör. Serpil SEYFİ (Üye)

Öğr.Gör. Nihal TEKİN (Üye)

Mimari Restorasyon-II

Öğr.Gör. Nihal TEKİN

2505

Tapu ve Kadastro-I

Öğr.Gör.Hakan ERASLAN

2602

Öğr.Gör. Hakan ERASLAN(Başkan)

Öğr.Gör. Dilek ÖVDÜR (Üye)

Öğr.Gör. Emre TÜRK (Üye)




Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Zile Meslek Yüksekokulu, Mümtaz Turgut Topbaş Kampüsü, Yunus Emre Mh.,Çekerek Cad., No:50, 60400, Zile/TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.